چهارشنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1392 @ 10:43 ق.ظ

خصوصیات یک مرد واقعی از دیدگاه زنان+عکس

زنان معتقدند که یک مرد واقعی خصوصیاتی نظیر کمک کردن در خانه، نگهداری از بچه ها و شجاع بودن و جوانمردی را دارد
زنان معتقدند که یک مرد واقعی خصوصیاتی نظیر کمک کردن در خانه، نگهداری از بچه ها و شجاع بودن و جوانمردی را دارد، شاید مردی باشد که خصوصیات مردانی از قبیل جمی اولیور ، دیوید بکهام و دیوید اتنبرگ را یکجا داشته باشد!


به گزارش نیک صالحی از سوی دیگر ، مردان فکر می کنند وضعیتشان به عنوان یک مرد واقعی در زندگی مدرن امروز حمایت از تیم فوتبال خودی، داشتن اتومبیل و کسب درآمد بیشتر از نامزد یا همسر خود است.

در عین حال زنان، یک مرد واقعی قرن 21 را کسی می دانند که بتواند آشپزی کند، به گزارش نیک صالحی با ماشین لباس شویی بتواند کار کند، بدون ترس عنکبوت ها را تمیز کند وبا خوشحالی جاروبرقی بکشد و شمه آداب و رسوم را بداند و درک کند یک آقای واقعی به چه معناست و علاوه براین همیشه خانم خود را در اول هرچیزی قرار دهد.مردان نیز موافقند که یک مرد مدرن باید قادر به آشپزی، شستن لباس و آوردن بچه ها از مدرسه باشد ولی به گزارش نیک صالحی فکر نمی کنند که گرفتن عنکبوت ها برای آنها یک کار حیاتی مردانه به حساب می آید.

بر طبق یک تحقیق جدید صورت گرفته توسط کارشناسان لکه بری - دکتر بکمن، 64 درصد زنان با اطمینان می گویند که یک مرد واقعی باید شجاع باشد و 53 درصد زنان معتقدند که او باید خصوصیات جوانمردانه داشته باشد.
طبق گفته یکی دیگر از محققان این پروژه به نام سوزان فرمر:"ما در ابتدا فکر می کردیم تفاوت زیادی بین خصوصیت "مرد واقعی" از دیدگاه زنان و مردان باشد، ولی بسیار متعجب شدیم وقتی دریافتیم که در بیشتر موارد هر دو جنسیت احساسات مشابه ای درباره مرد واقعی دارند."
مرد واقعی از دیدگاه زنان

شجاع بودن 64%

آقامنش و جوانمردی 53%

همیشه همسر خود را اول از هرچیزی قراردهد 43%
آشپزی 54%
استفاده از ماشین لباس شویی 42%
کارهای خانه از جمله آوردن فرزندان از مدرسه 57%
نترسیدن از عنکبوت 52% 

مرد واقعی از دیدگاه مردان

حمایت از تیم فوتبال خودی 35%
کسب درآمد بیشتر از نامزد یا همسر 39%
صاحب ماشین بودن 51%
آشپزی 46%
شستن لباس 41%
کارهای خانه از جمله آوردن فرزندان از مدرسه 54% 
نترسیدن از عنکبوت 10%نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد